Miejsce Wypoczynkowe w Bad Saarow

W dzisiejszych czasach życie biegnie szybko, zapędzamy się w codzienności życia, przyspieszamy tempo nie mając czasu na odpoczynek i relaks. Każdy z nas potrzebuje czasami chwili dla siebie, aby móc „naładować baterie” i z powrotem biec przez życie.

Dobrym miejscem na taki wypoczynek jest mała miejscowość Bad Sarrow w pobliżu Berlina. Bad Sarrow jest nie tylko miejscem wypoczynkowym, ale także uzdrowiskowym i relaksującym.

Spójrz na mapę:

Uzdrowisko w Bad Saarow jest znane z sanatorium o nazwie Therme Bad Saarow. W sanatorium można korzystać z basenów solankowych oraz basenów termalnych. Latem goście mogą wybrać kąpiel w wodzie solankowej pod gołym niebem. Warto wiedzieć, że kąpiele te mają działanie lecznicze, szczególnie przy schorzeniach takich jak: choroby reumatyczne, kontuzje lub urazy aparatu ruchu i schorzenia dróg oddechowych. W Therme Bad Saarow znajdują się także miejsca specjalne dla kobiet w ciąży.

Bad Saarow ma do zaoferowania także sauny, salony piękności i urody, okłady z alg, okłady borowinowe oraz masaże lecznicze. Bardzo ciekawą i nietypową ofertą są kąpiele piwne z dodatkiem mleka.

Osoby aktywne mogą skorzystać z fitness lub wybrać się na wycieczkę kajakiem lub rejs żaglówką po jeziorze. Jezioro daje nam wiele możliwości spędzenia czasu. Możemy w nim pływać, nurkować lub uprawiać windsurfing. Jest też możliwość wypożyczenia rowerów lub możemy przejechać się konno.

Bad Saarow
Bad Saarow

W miasteczku Bad Saarow znajduje się Park Zdrojowy, jest on w pobliżu Therme Bad Saarow nad brzegiem jeziora. Osoby korzystające z sanatorium mają więc w zasięgu ręku miłe, spokojne miejsce, pełne drzew, krzewów, trawników wraz z widokiem na Morze Brandenburskie .

Leave A Reply

Navigate